Trešimo technika / Trąšų barstomosios / Kuhn

 

Mėšlo tvarkymo technika, įranga

      

 

 

Modelis MDS 55 MDS 65 MDS 735 MDS 935 AXIS 20.1 AXIS 30.1
Talpa litr. 500 600 700 900 1000 1200
Darbinis plotis m. 10-24 12-28
Sklendžių valdymas rankinis arba hidraulinis hidraulinis arba elektrinis

 

 

Pakabinamų trąšų barstomųjų grupę sudaro trys serijos: MDS, Axis ir Axera. Visos jos dvidiskės, su reguliuojamo kampo ir ilgio mentelėmis. Trąšadėžės dugnas ir kitos pagrindinės detalės pagamintos iš nerūdijančio plieno, kai kurie elementai – iš specialaus plastiko, o diskai – padengti apsauginiu CrNi junginiu. Diskų pavaros reduktorius nereikalauja priežiūros (tvarkingai eksploatuojant, alyvos nereikia keisti 10 metų), o pačių diskų sūkių dažnis – didžiausias, t. y. 980 min-1. Rotorinio maišytuvo (MDS) sūkiai nedideli – tik 180 min-1, todėl trąšų granulės dugne nesmulkinamos, o barstomąją naudojant sėjai lauko pakraščiuose – nepažeidžiamos ankštinių augalų sėklos, pvz.: pupelės, žirniai. Axis ir Axera yra kitokio tipo, žvaigždiniai trąšų maišytuvai, besisukantys dar lėčiau, t. y. 17 ir 20 min-1.

“Rauch” trąšų barstomosios pasižymi ypatingai tolygiu trąšų paskleidimu. Tam turi įtakos specialūs mentelių šepetėliai ir išcentrinio disko forma, mažinanti oro turbulenciją. “Rauch” trąšų barstomąsias mažiau įtakoja pašaliniai trikdžiai: trąšų granuliuotumas, šoninis vėjas, nustatymo netikslumai.

 Trąšų barstomosios turi įrengtas proporcines nustatomos tręšimo normos skales (Direct Flow Control), leidžiančias nustatyti iki 3 kg/ha normą; sklendžių valdymas gali būti: mechaninis (M), hidraulinis vienpusio veikimo hidrocilindrais (K), hidraulinis dvipusio veikimo hidrocilindrais (D), hidraulinis su specialiu valdymo vožtuvu – tuo atveju, jei prie traktoriaus (pvz., “Belarus”) yra tik viena pora išorinio prijungimo vožtuvų (R) ir elektrinis (QUANTRON eco). Pagal pageidavimą vienoje pusėje montuojama lauko krašto sistema TELIMAT T1 (MDS), TELIMAT T25 (Axis) arba TELIMAT T40 (Axera). Čia specialios puslankiu išdėstytos sklendės riboja trąšų granulių skleidimą lauko krašte, šalia kelio ar vandens telkinių ir pan.

 

Kaip ir kitose “Rauch” trąšų barstomosiose, Axis numatyta hidrauliškai pakeliama ir nuleidžiama lauko krašto sistema Telimat T25, elektroninė dozavimo sistema su Quantron-E valdymo kompiuteriu. Jo vidinėje atmintyje galima išsaugoti nustatymo dydžius net 200 laukų. Atmintyje taip pat gali būti laikoma iki 20 skirtingų tręšimo normų. Kartu su RS 232 įranga iš išorinio šaltinio gali būti įrašyti nauji duomenys, o senieji – į jį perkelti. Quantron-E suderinama su precizinio ūkininkavimo sistemomis.

 

 

< atgal:

 

 

Jei pageidaujate daugiau informacijos užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime:

 

Šienavimo ir pašarų ruošimo technika

 

Žemės dirbimo technika

 

Sėjimo technika

 

Tręšimo technika

Chemikalų purkštuvai

Trąšų barstomosios

Kuhn

 

Uniagroup

 

Jar-Met

 

Technika bulvininkystei

 

 

 Vardas, pavardė:
El. paštas:
Telefonas:
Žinutė: